ru ua en fr de it pt se se by hu
az nl gr ge il kz lv ro tr cz us
                                                       Орієнтування до міні-готелю «на Лукьяновке» г. Киев, Шевченковский р-н., ул.Белорусская, 3.          Kiev, Shevchenkovskiy district, 3 Belorusskaya street

Для гостей та мешканців міста, готель «на Лук'янівці» пропонує зручні номери від 300 грн, в кожному номері є невелика кухня з посудом, чайником, мікрохвильовою піччю, чаєм, кавою та цукром.

Дістатися від залізничного вокзалу Києва дуже зручно. Прямо навпроти центрального входу розташована кінцева зупинка численних автобусів. Зорієнтуватися в цьому місці завжди просто. Нам потрібен крайній зліва на «другій платформі». автобус 18 +7 він йде прямо до Лук'янівського ринку, де від зупинки видно будівлю, в якому розташований готель. Там же розташована станція метро «Лук'янівська», куди доїхати можна з однією пересадкою з вокзалу. Коли стоїш обличчям до ринку, то праворуч видна біло-блакитна багатоповерхівка з написом «Брокбізнесбанк» нагорі. Нам саме туди - вул. Білоруська, 3.

Якщо йти по вулиці Мельникова, то праворуч піднімаєтеся по сходах і обходите будинок на 180 градусів: потрібно пройти вікна офісу, ще раз піднятися на сходинки і опинитися напроти дверей з кнопочкою збоку з невеликим «конспіративним» надписом: «Готель». Вам відповість люб'язний голос дівчини і впустить вас у ваші хороми на 3-му поверсі. Особливо вражає контраст між ще незатишним будинком, страшненьким ліфтом і холом з акваріумами, картинами на стінах і свіженьким ремонтом. «Театр починається з вішалки», а номери з практично домашньої атмосфери - це головна програма готелю «На Лук'янівці».

Якщо ви підете з боку Лук'янівської площі, то вам не доведеться обходити будинок по східцях, достатньо буде обійти Макдональдс і вийти з боку входу в супермаркет «Сільпо» (де можна купити все необхідне і навіть елітні вина для романтичної вечері). Від нього направо до вже відомої і знайомої нам будівлі одного з найкращих готелів в місті Києві, розташованого в старому історичному районі.

Дивитись ще: 1 2
г. Київ, Шевченковський р-н., ул.Білоруська, 3. Google +