ru ua en fr de it pt se se by hu
az nl gr ge il kz lv ro tr cz us
Отель "На Лукьяновке" - Акции и скидки - Ночная жизнь
Вернуться к списку акций
Экслюзивное предложение от отеля Лукьяновский

Ви вже давно мрієте навчитись граційно та невимушено рухатись під запальні ритми латини? Вечірка Salsamayovka Pre-Party. Part I ваш шанс!

Танець - це мистецтво. Танцювальні рухи дозволяють у першу чергу, позбавитися від всіх негативних емоцій і отримати заряд радості й щастя. Саме гормони щастя - ендорфіни - виробляє ваш мозок, поки ви танцюєте. По-друге, під час танцю задіяні всі групи м'язів, навіть ті, які рідко використовуються в повсякденному житті. Тому танці такі ефективні для схуднення та підтримання вашої зовнішності. Спорт - головний ворог старості! Подивіться на Мадонну! Так, тільки одиниці здатні стежити за фігурою. Головне - робити хоч щось: підіть на танці, теніс, запишіться на йогу або пілатес. По-третє, заняття танцями підвищують імунітет, оскільки чудово тренують дихальну, серцево-судинну й лімфатичну системи. А для того, щоб робити це правильно, красиво і з користю для здоров'я вам потрібен досвідчений інструктор, який би допоміг вам у цьому нелегкому завдані. Ви тільки задумайтесь, як може змінитися ваш зовнішній вигляд, як ви будете виглядати завдяки танцям і наскільки покращиться ваше самопочуття.

26 лютого о 18:00 в Caribbean Club на вас чекають запальні ритми латинської музики, нові знайомства, незабутні враження та три безкоштовні майстер-класи з Кізомби, Бачати та Руеди де Касіно. Також гості вечірки отримають чудові подарунки від організаторів та відірвуться на повну під шалені і модні хіти від Dj Gana. Отже, якщо ваша мрія - це приковувати погляди оточуючих, мати красиву струнку фігуру та підкорювати танцпол, тоді ця подія саме для вас!

Подарок от отеля Лукьяновский

Читайте также:

Вишивальниця Тетяна Протчева хоче, аби в світі більше знали про Україну!Уличная еда. Июль 2017.Замки, палаци та вінницькі фонтани. Дивовижна українська краса, яка зачарує та підкорить серце кожного!Лекция «Неповторимые истории любви» для настоящих романтиков.Проект «Фестиваль Знакомств» в элитном заведении Киева «Sfera Beach Club».Ивана Купала в парке «Феофания».Концерт рок-оркестру народних інструментів України "НАОНІ".
Смотреть ещё: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
г. Киев, Шевченковский р-н., ул.Белорусская, 3.