ru ua en fr de it pt se se by hu
az nl gr ge il kz lv ro tr cz us
Отель "На Лукьяновке" - Акции и скидки - Социальные контакты
Вернуться к списку акций
Экслюзивное предложение от отеля Лукьяновский

Щорічний фестиваль "День щастя". Свято для всіх, хто прагне до розвитку духу і тіла!

Дорогі друзі, що для вас означає слово "щастя"? Кожного дня ми бачимо нещасних, самотніх людей або ж щасливих не на 100%, тих, які несуть на своїх плечах власні проблеми, турботи та обов'язки. Отож, як це бути щасливою людиною не тільки сьогодні, завтра, але й залишатись такими завжди? День народження, очікування новорічних і різдвяних свят, яскраві перемоги на змаганнях, покупка бажаного автомобіля чи квартири, виграш в лотерею, отримання зарплати, довгоочікувана поїздка на популярний курорт - це на жаль, лише короткострокові моменти щастя, які досить швидко закінчуються, тому ми не можемо ними як слід насолодитись.

Щастя - це не те, до чого людина може торкнутись і що відчути у власних руках, і не те, чим може володіти, а лише те, що відчуває із дня в день у своєму серці. Одна пара закоханих може бути безмежно щасливою знайшовши свій земний рай у простенькій квартирці чи затишному будиночку, а інша ж буде кожного разу відчувати пекельну і люту ненависть у душі живучи у самому найдорожчому палаці в світі. Але неможливо сказати й те, що людина буде щасливою коли у себе чи рідних пусті шлунки, коли ваша дитина дивиться на вас зі сльозами в оченятах одягаючи старенькі, діряві чобітки, або ж ви ледве кінці з кінцями зводите, тому вислів "Не в грошах щастя" - є не зовсім правильним. А ось бути здоровим, займатися улюбленою справою отримуючи за це достойну зарплату, мати щирих та вірних друзів, а також надійного супутника життя, бачити радісними власних дітей - це і є справжнє щастя, те що робить вас життєрадісними, дає приплив неймовірної енергії й сил. Адже навіщо потрібна робота, яка змушує вас ненавидіти кожен прожитий день чи стосунки, від яких ви лишень страждаєте, що як змія на шиї висмоктують з вас всі життєві соки.

Хочете дізнатись усі секрети довготривалого щастя, а також повеселитись, провести теплий осінній день у колі рідних, послухати красиву музику та скуштувати смачненької їжі? З 10 і по 11 вересня (09:00 - 22:00) на пляжі "Маячок Beach Club" відбудеться прекрасний фестиваль "День щастя", обов'язково приходьте, організатори будуть раді абсолютно кожному гостю цього заходу.

Подарок от отеля Лукьяновский

Читайте также:

Вишивальниця Тетяна Протчева хоче, аби в світі більше знали про Україну!Уличная еда. Июль 2017.Замки, палаци та вінницькі фонтани. Дивовижна українська краса, яка зачарує та підкорить серце кожного!Лекция «Неповторимые истории любви» для настоящих романтиков.Проект «Фестиваль Знакомств» в элитном заведении Киева «Sfera Beach Club».Ивана Купала в парке «Феофания».Концерт рок-оркестру народних інструментів України "НАОНІ".
Смотреть ещё: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
г. Киев, Шевченковский р-н., ул.Белорусская, 3.