ru ua en fr de it pt se se by hu
az nl gr ge il kz lv ro tr cz us
Отель "На Лукьяновке" - Акции и скидки - Интересные события
Вернуться к списку акций
Экслюзивное предложение от отеля Лукьяновский

В мальовничому парку Феофанія 14 листопада відбудеться неймовірний осінній Бал-Маскарад.

Є багато причин чому люди полюбляють неповторні костюмовані бали. Адже такі дивовижні заходи завжди супроводжуються прекрасною музикою, танцями, смачними стравами, вишуканими напоями, захоплюючим музично-театралізованим шоу, талановитими артистами, неймовірними розвагами і звичайно ж приємними сюрпризами. А також це є пречудовою можливістю вражаюче та незабутньо провести свій час, познайомитись із новими людьми і стати на декілька годин улюбленим кіногероєм, персонажем із популярної казки, спокусливою незнайомкою чи загадковим, галантним кавалером, що і з легкістю вміє підкорити кожне жіноче серце. Одного разу сірі будні змінити на особливий день відпочинку, здивувати своїм перевтіленням не тільки оточуючих, а і також самих себе та відкрити у собі певні риси характеру, про які можливо ви досі не здогадувались або ж могли лише мріяти.

Уперше згадується про маскарад ще в другій половині XVI століття в Італії, як про новий тип культури, та тільки через певний час він почав з'являтись і завойовувати різні куточки світу, а нині немає такої людини, яка б не знала що це за такий захід. Побувати на костюмованих балах - це потрапити у незвичайний світ, де можна не боятись бути собою, а за розвагами й танцями час пролітає як одна мить. Та якщо раніше на балах могли бути лише обрані, високоповажні особи із заможних і знатних сімей, тепер таку можливість має кожен. І уже 14 листопада о 13:00, в парку «Феофанія», що знаходиться по вул. Академіка Лебедєва, 32, для всіх бажаючих відбудеться приголомшливий осінній бал-маскарад з героями популярної казки "Аліса в країні чудес". На всіх дітлахів чекає дуже цікава розважальна програма від веселого Капелюшника та життєрадісної Герцогині.

Скидка 40% на второй номер

Читайте также:

Вишивальниця Тетяна Протчева хоче, аби в світі більше знали про Україну!Уличная еда. Июль 2017.Замки, палаци та вінницькі фонтани. Дивовижна українська краса, яка зачарує та підкорить серце кожного!Лекция «Неповторимые истории любви» для настоящих романтиков.Проект «Фестиваль Знакомств» в элитном заведении Киева «Sfera Beach Club».Ивана Купала в парке «Феофания».Концерт рок-оркестру народних інструментів України "НАОНІ".
Смотреть ещё: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
г. Киев, Шевченковский р-н., ул.Белорусская, 3.