ru ua en fr de it pt se se by hu
az nl gr ge il kz lv ro tr cz us
Отель "На Лукьяновке" - Акции и скидки - Концерты
Вернуться к списку акций
Экслюзивное предложение от отеля Лукьяновский

Концерт живої класичної музики для майбутніх мам «Симфонія життя».

Для того, щоб ви змогли визначитися, яка музика найкраще підходить для вас і вашого малюка, ми рекомендуємо вам прислухатися до порад видатного ученого із Японії на ім'я Масару Эмото. Його цінний досвід полягав у багатьох експериментах, які проводилися за допомогою молекул води та різних мелодій. Його дослідження привели до дуже цікавих фактів. Вібрації, які були створені завдяки красивим композиціям та приємним словам - народжували дивовижні кристали й неймовірно чудесні малюнки, а музика в стилі «heavy metal» - відображала негативні емоції молекул води, які віддзеркалювали - невиразні зображення та безформні сніжинки. Наукові досліди Масару Эмото, а також експерименти інших вчених уже на протязі 20- ти років, доказують усьому людству, одну і ту ж закономірність: краса матеріальна. Як нам уже відомо, дорослі люди складаються з 80% води, а новонароджені з 90%. Більш того, навколоплідні води, які оточують малюка у вашій утробі, дають йому змогу краще пізнавати звуки середовища. Тому дорогі майбутні матері, уважно слідкуйте за тим як ви спілкуєтесь, і як ведуть розмову оточуючі вас люди, яку музику ви слухаєте і як це впливає на плід. Наукові дані уже вкотре повідомляють нам, що діти які пізнають класичні шедеври ще в лоні матері, після народження розвиваються майже в чотири рази скоріше, чим їхні однолітки. Але ж яку музику вибрати для нашого немовляти?

Усім майбутнім матерям, потрібно розуміти, що в цей період дев'яти місяців великого щастя і багатьох хвилювань, ваш малюк, робить величезний вплив на життя матері, тобто ви і дитинка тісно пов'язані одне з одним і дуже добре все відчуваєте, тому при виборі композицій прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. Якщо при прослуховуванні творів Шопена, Бетховена чи Вівальді ви відчуваєте себе комфортно і затишно, ваше дитя переживає ті ж самі емоції. Вперше в Україні для молодих матерів пройде концерт класичної музики найвидатніших виконавців. У цей день для вас будуть грати найкращі музиканти, такі як: відома українська скрипалька Которович Мирослава Богодарівна і її новий проект під назвою камерний ансамбль «Артехатта». Ціна білетів - 200 - 280 грн.

Скидка 30% на второй номер

Читайте также:

Вишивальниця Тетяна Протчева хоче, аби в світі більше знали про Україну!Уличная еда. Июль 2017.Замки, палаци та вінницькі фонтани. Дивовижна українська краса, яка зачарує та підкорить серце кожного!Лекция «Неповторимые истории любви» для настоящих романтиков.Проект «Фестиваль Знакомств» в элитном заведении Киева «Sfera Beach Club».Ивана Купала в парке «Феофания».Концерт рок-оркестру народних інструментів України "НАОНІ".
Смотреть ещё: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
г. Киев, Шевченковский р-н., ул.Белорусская, 3.