Не пропустіть грандіозний виступ гурту The HARDKISS з концертною програмою "Valentine's day party"!
TheHARDKISS - це найталановитіший український англомовний гурт, який своїми музичними здібностями та прекрасними вокальними даними досяг неабияких висот в теренах шоу-бізнесу. Цей чудовий колектив був заснований зовсім недавно в 2011 році, а вже встиг здобути велику прихильність багатьох слухачів з усього світу. Неповторна красуня та авторка своїх неперевершених пісень Юля Саніна разом з продюсером Валерієм Бебко записали грандіозні хіти, які все більше і більше набирають популярності не тільки в Україні, а також і за її межами. Кожний концерт цього чудового гурту - це запальний та незабутній сценічний образ, який загартовує публіку неабиякою енергією і палким духом. Над загадковими образами цих учасників працюють професіональні стилісти С.Чайка і В.Дацюк. А назва колективу виникла завдяки допомозі друзів, адже спочатку у Юлі та Валерія були три варіанти вибору імені для гурту. 12 вересня відбулася грандіозна прем'єра першої роботи групи, а уже 17 вересня кліп презентували на музичному телеканалі M1. Перший концерт музикантів відбувся в вересні в нічному клубі Serebro, а уже 12 жовтня вийшов у світ чудовий кліп під назвою «October». Дорогі друзі, ми поспішаємо повідомити вам, що 12 лютого, в київському клубі D*Lux, відбудеться концерт під назвою "Valentine's day party". Початок о 23.00. Ціна білетів - 350 гривень.
![]() | ![]() | |
![]() | ||
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() |