ru ua en fr de it pt se se by hu
az nl gr ge il kz lv ro tr cz us
Отель "На Лукьяновке" - Акции и скидки - Дети
Вернуться к списку акций
Экслюзивное предложение от отеля Лукьяновский

Інтерактивна програма "Дітям про Сновидіння". Музей Сновидінь запрошує!

Дорогі друзі, поспішаємо Вам повідомити, що 14 лютого о 12.00 в Києві, відбудеться пізнавальна програма для всіх діток . На дітлахів чекають цікаві розповіді про сновидіння, різноманітні інтерактивні ігри, майстер-класи та багато іншого. А разом з найвідомішим художником Лілією Лук'яновою вони зможуть своїми руками створити власний оберігаючий амулет, який завжди буде захищати їх від страшенних кошмарів і подарує солодкі та яскраві сни.

Перша частина програми складається із захоплюючих інтерактивних лекцій, на яких дітлахи зможуть дізнатися: що означають їхні сни?; чому сон є настільки важливою потребою для організму кожного живого створіння?; як аналізували, тлумачили та трактували значення сновидінь у прадавні часи та які теорії, пояснюють сни у сучасній культурі теперішніх часів;  як побачити сни інших людей і як навчитися новому навику - майструвати сновидіння своїми руками прямо у музеї. Також дітки візьмуть участь у різноманітних іграх, спробують позмагатися у відгадуванні цікавеньких загадок та поділяться таємницями власних снів.

Наступна частина відбудеться о 13.00 після годинної екскурсії у музеї. У другій частині програми на малечу чекають легенди про північноамериканських жителів і чудовий майстер–клас з виготовлення особистого талісману. Прикрашати вловлювача снів вони зможуть чим завгодно: помпонами, пір'ям, намистинками. Найголовніше - це правильно зробити магічну павутинку, яка сама буде притягувати до себе погані сни, тим самим віддано оберігаючи їхній безтурботний нічний відпочинок. Місце зустрічі – Музей Сновидінь.

Скидка 30% на второй номер

Читайте также:

Вишивальниця Тетяна Протчева хоче, аби в світі більше знали про Україну!Уличная еда. Июль 2017.Замки, палаци та вінницькі фонтани. Дивовижна українська краса, яка зачарує та підкорить серце кожного!Лекция «Неповторимые истории любви» для настоящих романтиков.Проект «Фестиваль Знакомств» в элитном заведении Киева «Sfera Beach Club».Ивана Купала в парке «Феофания».Концерт рок-оркестру народних інструментів України "НАОНІ".
Смотреть ещё: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
г. Киев, Шевченковский р-н., ул.Белорусская, 3.