ru ua en fr de it pt se se by hu
az nl gr ge il kz lv ro tr cz us
Отель "На Лукьяновке" - Акции и скидки - Концерты
Вернуться к списку акций
Экслюзивное предложение от отеля Лукьяновский

Український академічний фольклорно-етнографічний ансамбль"Калина"- хоровий спів, найкраща народна музика та хореографія.

Української музики ніколи не буває забагато, адже її хочеться слухати постійно - коли немає настрою, усе дратує та заважає, або ж коли нам весело й радісно. Ця музика проникає у серце і тривожить найтонші струни людської душі. "Ой, у вишневому садочку", "Несе Галя воду", "Ой, на горі два дубки", "Ніч яка місячна", "Чорнії брови, карії очі", "Зеленеє жито, зелене", "Ой, Марічко, чичері", "Щедрик" або ж сучасні "Океан Ельзи - Без бою", "Плач Єремії - Вона", "Злата Огневич - Зозуля", "Чомусь так гірко плакала вона - Олександр Пономарьов", "Скрябін - Люди як кораблі" - та багато інших стали популярними та улюбленими не тільки у рідній Україні, але і за кордоном, де їх із задоволенням слухають на наспівують при нагоді. А 28 жовтня, о 19:00, в Національній опереті України відбудеться просто казковий концерт у якому візьме участь фольклорно-етнографічний ансамбль "Калина". На цьому заході ви матимете змогу почути музику, яка являється гордістю нашого народу. У 2003 - 2004 роках до складу ансамблю увійшли талановитий чоловічий гурт "Козацькі забави" та прекрасний ансамбль солістів "Благовість". У репертуарі ансамблю "Калина" нараховується більш ніж 200 пісень - це козацькі та історичні думи, пісні про козаків від сучасних авторів і неперевершені романси. Вони не лише отримали почесне звання "Заслужений артист України", а також є лауреатами самих престижних Міжнародних та Всеукраїнських мистецьких фестивалів і конкурсів. Гарний настрій від концерту, дивовижний світ українських пісень і мелодій, неповторна атмосфера, запальні танці - створять для усіх гостей незабутні враження

Скидка 10% на все типы номеров

Читайте также:

Вишивальниця Тетяна Протчева хоче, аби в світі більше знали про Україну!Уличная еда. Июль 2017.Замки, палаци та вінницькі фонтани. Дивовижна українська краса, яка зачарує та підкорить серце кожного!Лекция «Неповторимые истории любви» для настоящих романтиков.Проект «Фестиваль Знакомств» в элитном заведении Киева «Sfera Beach Club».Ивана Купала в парке «Феофания».Концерт рок-оркестру народних інструментів України "НАОНІ".
Смотреть ещё: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
г. Киев, Шевченковский р-н., ул.Белорусская, 3.