ru ua en fr de it pt se se by hu
az nl gr ge il kz lv ro tr cz us
Отель "На Лукьяновке" - Акции и скидки - Концерты
Вернуться к списку акций
Экслюзивное предложение от отеля Лукьяновский

«Rock'n'Girls Fest» - вісім українських груп з найкрутішими жіночими вокалами вийдуть на сцену, щоб підкорити Ваші серця !

Дорогі друзі, 6 березня у нічному клубі MonteRay Live Stage на вас чекає шалена музика від справжніх королев року. У цей день ви почуєте найкращі хіти від таких виконавців: MYSTERYA, Esquizet, AGHIAZMA, INFERNO, Respect Your Mom, AZATHOTH CIRCLE, SCARLETH, Six Feet Deep. Гурт Mysterya був заснований ще у 2007 році. Творчу ідею своїх робіт вони охарактеризовують як " Містерію творіння". Mysterya - це поєднання якісної музики та шаленого пориву артистизму. У кожній композиції цього колективу ви відчуєте неймовірну красу симфонічного року, адже у його склад ввійшли найталановитіші музиканти, які поєднавши чудові якості та великий досвід, створили справжній шедевр модної музики для всієї України. Inferno - артисти цього прекрасного гурту розпочали свою діяльність на теренах українського шоу бізнесу ще у 1994 році. У склад цього прекрасного колективу ввійшли такі виконавці: Nastya – вокал, Dennis – ударні, Fritz – гітара та Alex Punker – бас. Завдяки першій вокалістці, гурт досягнув неабиякого успіху, адже за її участі він увійшов у рейтинг найкращих із величезної кількості музичних колективів. У репертуарі цих неперевершених артистів, існують композиції різного характеру, які розкривають весь спектр почуттів і емоцій. В неділю о 17:00 на гостей концерту будуть чекати найкращі виконавці та найпопулярніші хіти. Ціна білетів на фестиваль Rock'n'Girls Fest - від 80 до 150 грн.

Бесплатный трансфер от вокзала

Читайте также:

Вишивальниця Тетяна Протчева хоче, аби в світі більше знали про Україну!Уличная еда. Июль 2017.Замки, палаци та вінницькі фонтани. Дивовижна українська краса, яка зачарує та підкорить серце кожного!Лекция «Неповторимые истории любви» для настоящих романтиков.Проект «Фестиваль Знакомств» в элитном заведении Киева «Sfera Beach Club».Ивана Купала в парке «Феофания».Концерт рок-оркестру народних інструментів України "НАОНІ".
Смотреть ещё: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
г. Киев, Шевченковский р-н., ул.Белорусская, 3.