ru ua en fr de it pt se se by hu
az nl gr ge il kz lv ro tr cz us
Отель "На Лукьяновке" - Акции и скидки - Дети
Вернуться к списку акций
Экслюзивное предложение от отеля Лукьяновский

Морозко - красива та захоплююча історія про дружбу та чарівництво, створена за мотивами російських народних казок, яка нікого не залишить байдужим.

Даша - напевно наймиролюбивіший і найпрекрасніший персонаж у цій казці, який вірить в щиру любов, добрих людей та відважних лицарів. Після смерті своєї матінки, вона стала пасербицею найлютішої мачухи, яка робила її життя нестерпним, і любила тільки свою дочку - Пашу. Дивлячись цей фільм замислюєшся над тим, що сюжет його в більшості схожий на казку "Попелюшка". Двоє прекрасних невинних створінь, яких спіткала лиха доля, з добрими серцями, що вірять в чудеса і мріють про велику нездоланну любов та заради свого щастя готові піти на все. Кохання - скільки віршів, поем, казок ми чули про це світле почуття, адже всі дівчатка ще змалечку мріють про свого принца, великий замок та прекрасну фею, яка б виконувала всі їхні бажання. Паша - також дуже цікавий і захоплюючий персонаж цієї казки, адже він вчить нас не бути жадібними та лінивими, а чуйними до людського горя і турбуватися про рідних. Історія, яка торкнулася сердець багатьох із нас, хто знає цю розповідь ще змалечку, і переглядав би її з задоволенням знову і знову. Любі наші, запрошуємо вас на виставу улюбленої казки "Морозко або Зимова казка ", яка відбудеться 6 грудня о 11.00, та буде заповнена музикою, жартами й надзвичайною феєрією. Отже, чекаємо на вас з нетерпінням і бажаємо приємного перегляду.

Скидка 10% на "Люкс и Апартаменты"

Читайте также:

Вишивальниця Тетяна Протчева хоче, аби в світі більше знали про Україну!Уличная еда. Июль 2017.Замки, палаци та вінницькі фонтани. Дивовижна українська краса, яка зачарує та підкорить серце кожного!Лекция «Неповторимые истории любви» для настоящих романтиков.Проект «Фестиваль Знакомств» в элитном заведении Киева «Sfera Beach Club».Ивана Купала в парке «Феофания».Концерт рок-оркестру народних інструментів України "НАОНІ".
Смотреть ещё: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
г. Киев, Шевченковский р-н., ул.Белорусская, 3.