ru ua en fr de it pt se se by hu
az nl gr ge il kz lv ro tr cz us
Отель "На Лукьяновке" - Акции и скидки - Красота и здоровье
Вернуться к списку акций
Экслюзивное предложение от отеля Лукьяновский

Let's beauty - онлайн навчання по догляду за шкірою з Анастасією Заславською.

Дорогі жінки, вже зовсім скоро завдяки порадам професійного косметолога ви дізнаєтесь, як розкрити свою жіночність і індивідуальність, та як за допомогою спеціальних прийомів і маленьких жіночих хитрощів відмінно скорегувати свою привабливу зовнішність. Але головною темою у житті кожної жінки є не тільки це. Радійте від усього серця з того, що ви маєте, насолоджуйтесь кожною хвилиною свого безцінного життя. Намагайтесь не брати все близько до душі та не піддавайтесь стресовим ситуаціям. Чудовий настрій - це найідеальніша основа, на яку прекрасно лягає будь-який make-up! Обставини нашого життя ми створюємо для себе самі, й без доброти, розуму, хорошого смаку та уяви нам не вдасться на всі сто почувати себе повністю щасливими.

Тож була права Раневська, сказавши одного разу: "Краса - це страшна сила!" Давайте трішки пофілософствуємо та розшифруємо цю чудову фразу. Краса є ідеал в житті людства. Жіноча врода - це живе втілення цього ідеалу, а не просто сила, оскільки сама краса здебільшого підкорює собі силу. За допомогою власної вроди жінка змагається з чоловіком, але це не головне. Використовуючи красу, жінка все-таки змагається з жінкою. І це вічна боротьба й конкуренція в усьому.

З 15 по 29 січня о 20.00 професійний дерматолог-косметолог Анастасія Заславська поділиться з вами корисними і цінними порадами, навчить правильно доглядати за шкірою вашого обличчя та розповість про маленькі жіночі секрети, які відкриють вам велику таємницю краси і допоможуть підтримати свою молодість. Місце зустрічі - бульвар Івана Лепсе 8, корпус 4.

10% на номер в следующий заезд

Читайте также:

Вишивальниця Тетяна Протчева хоче, аби в світі більше знали про Україну!Уличная еда. Июль 2017.Замки, палаци та вінницькі фонтани. Дивовижна українська краса, яка зачарує та підкорить серце кожного!Лекция «Неповторимые истории любви» для настоящих романтиков.Проект «Фестиваль Знакомств» в элитном заведении Киева «Sfera Beach Club».Ивана Купала в парке «Феофания».Концерт рок-оркестру народних інструментів України "НАОНІ".
Смотреть ещё: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
г. Киев, Шевченковский р-н., ул.Белорусская, 3.