ru ua en fr de it pt se se by hu
az nl gr ge il kz lv ro tr cz us
Отель "На Лукьяновке" - Акции и скидки - Праздники
Вернуться к списку акций
Экслюзивное предложение от отеля Лукьяновский

8-го березня в Українському домі відбудеться неймовірний святковий концерт для усіх чарівних жінок.

Чудове жіноче свято 8 березня - це свято незрівнянних посмішок, подарунків, пахучих квітів, краси, теплих та щирих привітань від друзів, коханих, рідних і знайомих. Та офіційно затвердженим ООН це свято стало не так і давно, а саме в 1977 році, ось тільки історія його досить цікава і починається вона ще в 1901 році, навесні, коли бажаючи рівноправності із чоловіками американські домогосподарки повиходили зі своїх домівок із тазами та каструлями й вчинили протест проти несправедливих законів. Таким чином вони хотіли привернути до себе увагу не лише суспільства, але і влади, й лише через 7 років, коли жінки вже в державному масштабі повторили свої вимоги, у США був проголошений Національний жіночий день.

Як можливо уявити своє життя без жінки, адже вони підтримують, навчають, допомагають у важких ситуаціях, переживають із нами наші проблеми та радіють успіхам, піклуються, лікують і зігрівають із дня у день своєю ніжною любов'ю. Із самого народження поряд із нами є любляча матір, що не пошкодує і життя заради своєї дитини; сестра, яка є найкращою подругою, що і порадить і вислухає у тяжкі хвилини; турботлива бабуся; кохана дівчина завдяки якій життя є яскравішим та цікавішим; шкільна учителька, котра прагне передати свої знання, вчить людяності, доброті й ввічливості; та красуня дружина, яка  кожного дня робить свого чоловіка неймовірно щасливим. Отож цінуймо жінок, тому що кожна із них є унікальною і без них і чоловіків би не існувало. Подаруєте своїм чарівним, коханим, єдиним та самим найкрасивішим жінкам просто казковий подарунок, що запам'ятається їм на довгий час - святковий концерт із назвою "Woman in Love", який відбудеться 8 березня в Українському Домі рівно о 20:00. У програмі концерту для наших найдорожчих жінок прозвучать лише улюблені та найвідоміші світові хіти від Joe Cocker, Robbie Williams, Whitney Houston, Queen, Adele, Tom Jones, Ennio Morricone та Eagles, а також і багатьох інших.

Бесплатное шампанское от отеля

Читайте также:

Вишивальниця Тетяна Протчева хоче, аби в світі більше знали про Україну!Уличная еда. Июль 2017.Замки, палаци та вінницькі фонтани. Дивовижна українська краса, яка зачарує та підкорить серце кожного!Лекция «Неповторимые истории любви» для настоящих романтиков.Проект «Фестиваль Знакомств» в элитном заведении Киева «Sfera Beach Club».Ивана Купала в парке «Феофания».Концерт рок-оркестру народних інструментів України "НАОНІ".
Смотреть ещё: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
г. Киев, Шевченковский р-н., ул.Белорусская, 3.